portrait-of-businessman-in-glasses-holding-tablet-AWVHCJ67U-min

ساخت کسب و کار درآمدزا

برای اولین بار در تاریخ، یک استریمر در توییچ موفق شده تا بازی سکیرو را با چشمان بسته تمام کند. این بازی‌کن که اتفاقا در عرصه‌ی اسپیدران (تمام کردن بازی‌ها در حداقل زمان ممکن) فعالیت دارد، در استریم زنده توانسته تا بازی سکیرو را چهار و نیم ساعته و با چشم‌بند تمام کند که این کار با توجه به سختی بازی سکیرو واقعا بی‌سابقه و شگفت‌انگیز است.

حین این که بازی‌کنان زیادی هستن که از سختی بازی سکیرو ناله می‌کنند، چند روز پیش استریمری به نام Mitchriz موفق شد تا بازی سکیرو را چشم‌بسته و به شکل زنده در حضور تماشاچی‌ها تمام کند. این بازی‌کن در استریم خود نشان داد که تمام کردن بازی سکیرو بدون نگاه کردن به صفحه‌ی نمایش هم ممکن است و فقط در چهار و نیم ساعت به پایان «شورا» از این بازی دست پیدا کرد.

این بازی‌کن در تمام طول این بازی صرفا به صداها و حافظه‌ی خود برای پیشروی اتکا کرده و از این طریق موفق شده تا این رکورد عجیب را به نام خود ثبت کند. برای مثال Mitchriz در بخش از بازی که در آن از لبه‌ی پرتگاه عبور می‌کند با استفاده از شمارش متوجه می‌شود که تا چه زمانی باید حرکت کند. بخش‌هایی هم هستند که او با استفاده از ضربه زدن به در و دیوار متوجه می‌شود که جنس محیط از چه چیزی است و زمانی که جنس دیوار تغییر می‌کند می‌توان محل دقیق خود را در محیط تشخیص دهد. مکان‌هایی که برای قلاب هستند، صداهای دشمنان و مشخصا میان‌پرده‌های بازی از دیگر روش‌هایی هستند که توسط Mitchriz در این استریم برای مکان‌یابی استفاده شده‌اند.

یکی از ویژگي‌های عالی بازی سکیرو برای این بازی‌کن، صداهای اضافه‌ی زیادی در بازی سکیرو وجود دارند که به هنگام وقایع خاص (مانند هشدار کوتاهی که به هنگام برخی از حملات دشمنان پخش می‌شوند) بازی‌کن را بدون نیاز به دیدن صفحه‌ی نمایش از حالت فعلی آن‌ها آگاه می‌سازند. این صداها کمک بزرگی به Mitchriz برای رسیدن به هدف خود کرده‌اند.

برچسب‌ها: بدون برچسب

افکارتان را باما در میان بگذارید

اطلاعات شما پیش ما امن هست، آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد!